Yılın En Güzel Zamanı: Sosyal Fayda Zirvesi 2018 15 Ekim’de İstanbul’da!

SGS Duyuru HaberiTeknoloji ve yeni medyanın akıl almaz bir hızla ilerleyişi, insanlığın gelişmesi için mevcut bilgimizin ötesinde imkanlar sunuyor. Dünyamızın bu hızlı değişimi devam ederken, Sosyal Fayda Zirvesi de şimdi nereye doğru ilerlediğimiz sorusuna odaklanıyor. Her yıl düzenlenen zirve, değişim mimarları ve gelecek odaklı düşünce önderlerinden oluşan son derece aktif bir topluluğu #2030ŞİMDİ teması etrafında bir topluyor. 2030 yılında içinde yaşamak istediğimiz dünyayı keşfetmeyi hedefleyen Sosyal Fayda Zirvesi, teknolojinin potansiyelinden dünyamızı daha yaşanır kılmak için nasıl yararlanabileceğimize odaklanıyor.

Sosyal Fayda Zirvesi, sosyal fayda girişimlerinde teknolojinin ve yeni medyanın etkisinin konuşulduğu küresel bir konferans. Dünyada bu yıl dokuzuncu, Türkiye’de ise beşinci kez düzenleniyor. İstanbul’daki zirve 15 Ekim 2018 Pazartesi günü Hilton Bosphorus Istanbul Convention Center’da düzenlenecek.

Dünyanın farklı yerlerinde yapılan Sosyal Fayda Zirveleri Zirve, kanaat önderlerini, yeni medya ve teknoloji uzmanlarını, aktivistleri ve dünyanın çeşitli yerlerinden konusunda uzman kişileri yeni medyanın sosyal fayda için kullanılmasına yönelik yaratıcı fikirleri ve çözümleri paylaşmak amacıyla bir araya getiriyor. #2030Şimdi temasıyla “2030 yılında nasıl bir dünyada yaşamak istiyorum?” sorusunun cevabını arıyoruz.

Sahnede yer alacak birbirinden değerli konuşmacıları izleyip sizinle aynı dili konuşanlarla yan yana olacağınız ilham verici bir sosyal fayda gününe hazırlanın!

Şimdi sgsistanbul.org adresini tıklayarak Sosyal Fayda Zirvesi hakkında daha fazla bilgi alabilir ve daha önceki zirvelere ve ilgili web sitelerine linklerini bulabilirsiniz. Ayrıca mobilet.com’dan adresinden biletinizi şimdi alabilirsiniz!

Sosyal Fayda Zirvesini takip etmek için @undpturkiye Facebook ve Twitter sayfalarını ziyaret edin.

15 Ekim’de görüşmek dileğiyle!

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul ne zaman yapılmaktadır?

2018 Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul Buluşması, 15 Ekim Pazartesi günü Hilton Convention Center’da düzenlenecektir. Son güncellemeler için Twitter’da @undpturkiye ve @sgsistanbul adreslerini takip edebilirsiniz.

Zirveye kimler katılabilir?

Zirve, biletini alan her katılımcıya açıktır.

Basın mensupları katılabilir mi?

Biletler satışa çıktığında basın mensupları, gazeteciler ve muhabirlerin çalışma alanı olarak belirlenen Dijital Medya Salonu’ndan giriş yapabilirler. Dijital Medya Salonu Wi-Fi, çalışma alanı ve sahneden canlı yayın akışı ile donatılmıştır.

Sosyal Fayda Zirvesi gündemi nedir?

2018 Gündemi Ekim ayının başında duyurulacaktır. Eski programları UNDP Türkiye Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Belirli bir kıyafet zorunluluğu var mı?

Katılımcılardan rahat ofis kıyafetleri giymeleri beklenmektedir.

Konuşmacı önerilerini kabul ediyor musunuz?

Konuşmacı önerilerinizi bekliyoruz. Ancak maalesef aldığımız önerilerin yüksek sayıda olması nedeniyle, dikkatle incelediğimiz bu önerilere tek tek yanıt veremiyoruz.

Konuşmacı başvuruları son günü nedir?

Konuşmacı önerileri için bir son tarihimiz olmamakla beraber, aklınızdaki isimleri Eylül sonuna kadar bizlere ulaştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şirketim Sosyal Fayda Zirvesi için sponsor olmak istiyor. Kime ulaşmalıyım?

Sponsorluk görüşmeleri için info@sgsistanbul.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İndirimli bilet satışı var mı?

Öğrenciler girişte kimlik kartlarını göstermek kaydıyla indirimli biletlerden yararlanabilir.

İstanbul dışındaysam zirveye nasıl katılabilirim?

Sosyal Fayda Zirvesi dünya çapında bir söyleşi olup #2030ŞİMDİ etiketi ile çevrimiçi olarak herkese açıktır. Tüm oturumlar canlı yayınlanmaktadır ve etkinlik sonrası çevrimiçi olarak kullanıma sunulur.